OCF Center – o nas

OCF Center LLC to spółka zlokalizowana w USA, która zajmuje się usługą rejestracji spółek offshore dla klientów w Europie Środkowo – Wschodniej. Działamy za pośrednictwem swoich przedstawicieli w 8 krajach starego kontynentu takich jak Czechy, Estonia, Litwa, Łotwa, Polska, Słowacja, Ukraina i Węgry.

Spółka powstała w 2012 roku jako holding z połączenia 3 podmiotów, które doświadczenie zdobywały pod swoimi markami od 2006 roku. W naszym zespole znajdują się prawnicy, księgowi i registrar agent (agenci rejestracyjni) z najpopularniejszych lokalizacji offshore i USA. Dzięki takiemu połączeniu świadczymy kompleksowe usługi na najwyższym poziomie w przystępnej cenie.

Dla swoich klientów świadczymy usługi rejestracji spółek offshore czyli przeniesienia ich biznesu do USA (w 7 stanach: Alaska, Dakota Południowa, Delaware, Floryda, Nevada, Teksas i Wyoming) oraz do tak zwanych rajów podatkowych (23 lokalizacje takie jak Anguilla, Bahamy, Belize, Brytyjskie Wyspy Dziewicze, Gibraltar, Hong Kong, Jersey, Kajmany, Malediwy, Malta, Mauritius, Nevis, Niue, Panama, Samoa, Seszele, Singapur, Saint Lucia, Saint Vincent i Grenadyny, Wielka Brytania (UK), Wyspy Cooka, Wyspy Marshalla i Zjednoczone Emiraty Arabskie).