Rachunek bankowy w Liechtensteinie

Korporacja Prawna współpracująca z OCF Center zawiązała współpracę z bankiem w Księstwie Liechtenstein. Dzięki tej współpracy możemy zaproponować klientom korporacji możliwość założenia rachunków bankowych w tym najbardziej przyjaznym dla bankowości kraju.

Księstwo Liechtensteinu to niewielkie górskie państwo położone w Europie Zachodniej. Księstwo Liechtensteinu graniczy z dwoma państwami: Szwajcarią i Austrią. Stolicą Księstwa Liechtensteinu jest miasto Vaduz. Liechtenstein jest państwem podwójnie śródlądowym. Należy do Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz do strefy Schengen. Księstwo Liechtensteinu pod względem ustrojowym stanowi monarchię konstytucyjną. Językiem urzędowym Księstwa Liechtenstein jest język niemiecki. Księstwo Liechtensteinu jest jednym z najbardziej bogatych państw świata. PKB na jednego mieszkańca Liechtensteinu wyniósł w 2009 roku USD 89.400,00. Księstwo Liechtensteinu, ze względu na wyjątkowo niskie obciążenia podatkowe oraz wyjątkowo liberalną politykę względem depozytów bankowych, jest uważany za raj podatkowy.

Współpraca, jaką nawiązała KPPRC umożliwia klientom zakładanie rachunków bankowych i umożliwia dostęp do narzędzi inwestycyjnych we współpracującym banku w Księstwie Liechtensteinu. Rachunek bankowy może zostać otworzony przy minimum formalności na podstawie notarialnie potwierdzonych dokumentów i w sposób korespondencyjny dla klientów posługujących się paszportami Unii Europejskiej. Założenie konta bankowego w Księstwie Liechtenstein wiąże się również z niewielkim jak na Księstwo Liechtensteinu zaangażowaniem środków finansowych. Miejscowe prawo bankowe i przepisy bankowe gwarantują klientom banku z Liechtensteinu wyjątkowo wysoki poziom tajemnicy bankowej. Rachunek bankowy w Księstwie Liechtensteinu zapewniają także bezpieczeństwo zgromadzonych środków. Takie konto bankowe dodatkowo daje możliwość redukcji obciążeń podatkowych z tytułu zysków kapitałowych.

W celu nawiązania rozmów o otwarciu rachunku bankowego w Liechtensteinie, prosimy o kontakt na nasz adres e-mail.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *